Środki ochrony roślin

Verben na T1, fungicyd zbożowy
Środki ochrony roślin

Verben - fungicyd zbożowy 5L

Corteva
1 300,00 zł
1 300,00 zł
PROMOCJA do każdego opakowania 5L zwrot 200 PLN na konto ! Stosując Verben™ ochronisz swoją plantację przed najważniejszymi chorobami, z którymi musimy zmierzyć się w pierwszym etapie wiosennej wegetacji, w tzw. zabiegu T1.
Utrzymanie roślin w zdrowiu na wczesnym etapie ich rozwoju pozwala na utrzymanie ich w lepszej kondycji także później, przez cały...
Rexade Esteron Pak na 5ha
Środki ochrony roślin

Rexade 250g + Esteron 2.5L pak na 5ha

Corteva
744,00 zł
744,00 zł
Rexade™ zwalcza miotłę zbożową i owies głuchy oraz komplet chwastów dwuliściennych w tym bodziszki, jasnoty, dymnice. Ciesz się z upraw pszenicy ozimej i jarej, pszenżyta ozimego i  żyta wolnego od chwastów.
Lumax 537,5 SE 20L
Środki ochrony roślin

Lumax 537,5 SE 20L

Syngenta
1 616,76 zł
1 616,76 zł
Lumax 537 SE to chwastobójczy preparat do nalistnego lub doglebowego stosowania, zwalcza przedwschodowo i powschodowo chwasty jednoliścienne (głównie prosowate) jak i dwuliścienne w uprawie kukurydzy. Preparat stosowany za pomocą opryskiwaczy polowych.
MEZZO Super 500 SC 5L
Środki ochrony roślin

MEZZO Super 500 SC 5L

Innvigo
470,00 zł
470,00 zł
Środek chwastobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany doglebowo lub nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w rzepaku ozimym, rzepaku jarym, kapuście głowiastej i kalafiorze. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.
Belkar + Kliper herbicyd rzepakowy Belkar + Kliper herbicyd rzepakowy 2
Środki ochrony roślin

Belkar™ + Kliper™ Pak. 20 ha

Corteva
6 469,20 zł
6 469,20 zł
Belkar™ + Kliper™ Pak to nowy jesienny super standard, przeznaczony do zwalczania chwastów dwuliściennych. Spełniający oczekiwania uprawiających rzepak ozimy. W jednym zabiegu zwalcza szeroką gamę chwastów, tj.: chabra, rumianowate, fiołka, jasnoty, komosę, mak, przytulie, stuliche, tasznik, tobołki, bodziszki, dymnice!
Korvetto na chwasty w rzepaku.
Środki ochrony roślin

Korvetto 5L

Corteva
1 200,00 zł
1 200,00 zł
KORVETTO to herbicyd, nowoczesny środek chwastobójczy firmy Corteva CropScience, w formie płynu do sporządzania emulsji wodnej, do stosowania nalistnego, o działaniu układowym, przeznaczony do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych w rzepaku ozimym wiosną, również tych będących do tej pory poza zasięgiem, np. bodziszków, jasnot, maku...
Capartis® 5L (boskalid,...
1 614,60 zł
1 614,60 zł
PROMOCJA do każdego opakowania 5L zwrot 150 PLN na konto ! Capartis® to innowacyjny fungicyd nowej generacji przeznaczony do ochrony rzepaku w okresie okołokwitnieniowym. Ten nowoczesny środek grzybobójczy zawiera dwie uzupełniające się substancje biologicznie czynne, z różnych grup chemicznych o innym sposobie działania: - boskalid grupa 7 wg FRAC), -...

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.