Zwrot towaru - Odstąpienie od umowy- Procedura

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do  odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był używany ani zniszczony, jest dostarczony w takim stanie, w jakim został wysłany)  składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres firmy.

Aby dokonać zwrotu towaru:

1. Powinieneś/Powinnaś poinformować Nas w nieprzekraczalnym terminie 14 dni- na adres mailowy powinieneś wysłać wiadomość zatytułowaną:

Odstąpienie od umowy - zamówienie z dnia XX.XX.XXXX ( dzień dokonania zamówienia)

W treści proszę podać pełne informacje pozwalające nam zidentyfikować Państwa zamówienie.

Przede wszystkim:

nr dok sprzedaży ( Faktury / Paragonu )

imię i nazwisko osoby zamawiającej ( z adresu wysyłki)

2. Następnie należy wydrukować i uzupełnić formularz zwrotu do pobrania z linku (pobierz formularz zwrotu) i dołączyć do przesyłki.

Adres na jaki należy wysłać zwracany towar:

Hoogen Mikołaj Barczyński

ul. Mielżyńskich 19

64-100 Leszno

3. Po odebraniu i sprawdzeniu zawartości zwrotu pod względem warunków (opisanych wyżej) następuje zwrot pieniędzy na konto z formularza zwrotu.

4. W przypadku odstąpienia od umowy

niezwłocznie zwracamy wszystkie otrzymane płatności w tym koszty dostarczenia rzeczy tj. koszty wysyłki od sprzedawcy do kupującego (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o zwrocie. Zwrot wpłaty dokonywany jest: przelewem bankowym na konto wskazane w formularzu zwrotu lub na konto z którego dokonana została wpłata. 

UWAGA!!! Przesyłki zwracane do Nas z opcją za pobraniem nie będą przyjmowane! 

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.