TŁ-9 mieszanka traw łąkowa na gleby...

TŁ-9 mieszanka traw łąkowa na gleby torfowe

238,88 zł
238,88 zł brutto
227,50 zł netto + VAT 5%
Brutto

Opis

.

Trawa łąkowa na gleby torfowe TŁ-9 kośno-kiszonkowa

Wieloletnia mieszanka na gleby torfowe o nieuregulowanych stosunkach wodnych.

Opis mieszanki

W mieszance zastosowano wyczyniec łąkowy, kostrzewę trzcinową oraz mietlicę białawą, czyli gatunki dobrze znoszące okresowe i nadmierne nawilgotnienie gleby. Zalecana jest na tereny okresowe zalewane. Uzyskana pasza nadaje się do skarmiania w postaci siana, jest chętnie zjadana przez zwierzęta. Norma wysiewu 35-40 kg/ha.

Skład

%
Mietlica biaława
20%
%
Wyczniec łąkowy
5%
%
Wiechlina łąkowa
10%
%
Kostrzewa trzcinowa miękkolistna
10%
%
Kostrzewa trzcinowa
10%
%
Tymotka łąkowa
15%
%
Życica mieszańcowa 4N
10%
%
Życica trwała 4N
10%
%
Koniczyna szwedzka
10%

Użytkowanie

Wieloletnie

Przeznaczenie

Gleby torfowe

Opakowanie

10 kg

Norma wysiewu

35 - 40 kg/ha

Charakterystyka odmiany

Gleby torfowe

Kośno - kiszonkowa

Na siano

Zobacz inne trawy pastewne z oferty

Szczegóły produktu

O firmie FN Granum

Firma Nasienna GRANUM powstała w 1993 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji i obrocie handlowym materiałem siewnym roślin rolniczych. Główną działalnością firmy jest produkcja mieszanek traw, sadzeniaków ziemniaka oraz kwalifikowanego materiału siewnego roślin rolniczych tj.: zbóż, roślin bobowatych drobno i grubonasiennych. Firma Granum dysponuje specjalistycznym parkiem maszynowym, zapleczem magazynowym, oraz własnym taborem transportowym. Wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala na utrzymanie oferty produktowej na odpowiednio wysokim poziomie.

Materiał siewny wytwarzany przez Granum odpowiada standardom unijnym a wysoką jakość towarów potwierdzają atesty Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.